KONST / Litografier / Färglitografi 6834545
nr 683 4545
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi , Örjan Wikström (f. 1948), ej numrerad, 20x15
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 28 februari 2011
kl 17:24:34
300 kr
500 kr
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström